Новий курс “Business Intelligence” від навчального центру DAN.IT

11/ 01/ 2021
  В основі цифрової трансформації бізнесу лежать рішення на основі бізнес-аналітики (BI). Інструменти аналізу можуть бути доступні як топ-менеджменту компанії, так і менеджерам, маркетологам або продавцям, надаючи можливість приймати ефективні рішення. Інструменти BI дозволяють аналізувати безліч метрик, на базі яких приймаються оперативні рішення, як стратегічні, так і тактичні, що ведуть до збільшення доходу. DAN.IT розробили курс, який допоможе Вашим фахівцям опанувати сучасні інструменти BI, застосування яких сприятиме розвитку Вашого бізнесу. Модулі охоплюють кожен аспект data-аналітики, від основ баз даних та бекенд-підтримки до розробки й підтримки автоматизованих інтерактивних звітів. Окремий акцент зроблений на провідних інструментах звітності, доступних на сьогодні. Після закінчення курсу спеціаліст знатиме всі необхідні інструменти для обробки масивів даних та зможе надавати обґрунтовані висновки усім причетним до бізнес-процесів менеджерам, використовуючи найкращі доступні методики. За короткий проміжок часу Business Intelligence від DAN.IT вже вдало зарекомендував себе в рамках співпраці з міжнародним банком Азербайджану в освітньому проекті IBATech Academy. Тільки для компаній-членів Європейської бізнес асоціації DAN.IT надає знижку 15% від вартості курсу.  Навчальний центр DAN.IT education реалізовує унікальний формат підготовки ІТ-спеціалістів. Вони адаптували ізраїльську методику Telem, що включає систему менторства та підтримки, модульне навчання, воркшопи за участі закордонних спеціалістів, оцінювання робіт Наглядовою радою, що складається з представників ІТ-сектору, супровід карєрного менеджера. Це навчання на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій та даремної трати часу. Пропонуємо детальніше ознайомитись із програмою за посиланням:  https://bit.ly/3r8yOAO

В основі цифрової трансформації бізнесу лежать рішення на основі бізнес-аналітики (BI). Інструменти аналізу можуть бути доступні як топ-менеджменту компанії, так і менеджерам, маркетологам або продавцям, надаючи можливість приймати ефективні рішення. Інструменти BI дозволяють аналізувати безліч метрик, на базі яких приймаються оперативні рішення, як стратегічні, так і тактичні, що ведуть до збільшення доходу.

DAN.IT розробили курс, який допоможе Вашим фахівцям опанувати сучасні інструменти BI, застосування яких сприятиме розвитку Вашого бізнесу.

Модулі охоплюють кожен аспект data-аналітики, від основ баз даних та бекенд-підтримки до розробки й підтримки автоматизованих інтерактивних звітів. Окремий акцент зроблений на провідних інструментах звітності, доступних на сьогодні. Після закінчення курсу спеціаліст знатиме всі необхідні інструменти для обробки масивів даних та зможе надавати обґрунтовані висновки усім причетним до бізнес-процесів менеджерам, використовуючи найкращі доступні методики.

За короткий проміжок часу Business Intelligence від DAN.IT вже вдало зарекомендував себе в рамках співпраці з міжнародним банком Азербайджану в освітньому проекті IBATech Academy.

Тільки для компаній-членів Європейської бізнес асоціації DAN.IT надає знижку 15% від вартості курсу. 

Навчальний центр DAN.IT education реалізовує унікальний формат підготовки ІТ-спеціалістів. Вони адаптували ізраїльську методику Telem, що включає систему менторства та підтримки, модульне навчання, воркшопи за участі закордонних спеціалістів, оцінювання робіт Наглядовою радою, що складається з представників ІТ-сектору, супровід кар’єрного менеджера. Це навчання на основі кейсів та практичних занять без нудних лекцій та даремної трати часу.

Пропонуємо детальніше ознайомитись із програмою за посиланням:  https://bit.ly/3r8yOAO

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: