fbpx

Nobles розширює практики корпоративного, банківського та фінансового права

15/ 08/ 2018

Юридична фірма Nobles оголошує про приєднання Людмили Городничої та Ігоря Плахотнюка у якості старших юристів. Nobles поповнює свою команду новими спеціалістами та розширює практики корпоративного права та банківського і фінансового права у зв’язку зі збільшенням клієнтської роботи у цих напрямках.

Людмила Городнича має більш ніж 15 років стажу роботи юристом. Вона є провідним експертом в питаннях антимонопольного та конкурентного права. До приєднання до Nobles, Людмила працювала адвокатом у київському офісі  провідної австрійської юридичної Schoenherr. Людмила має значний успішний досвід в отриманні дозволів Антимонопольного комітету України для концентрацій та узгоджених дій, проведенні аудитів дотримання законодавства щодо захисту конкуренції та вжитті заходів антимонопольного комплаєнсу, консультуванні з низки інших юридичних питань щодо конкуренції. За час своєї практики, Людмила представляла інтереси таких міжнародні компаній, як Robert Bosch, Mann+Hummel, ZF Friedrichshafen, Volkswagen, Zeppelin, JT International, Affinia Group, Nanjing Chervon та ін.

Ігор Плахотнюк зміцнює практику коплаєнс.  У нього за плечима 12-річний досвід роботи в українських банках, в тому числі з іноземним капіталом. Ігор володіє ексклюзивним ноу-хау у банківській та фінансовій практиках, включаючи експертизу у комплаєнсі, корпоративному управлінні та управлінні активами. Впродовж своєї кар’єри він неодноразово виступав ініціатором різноманітних навчальних проектів, пов’язаних з заходами запобіганню та протидії легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом, та інших тем у банківській та фінансовій сферах.

Nobles особливо динамічно розвивається та відзначається на ринку у сфері корпоративного, банківського та фінансового права, супроводжуючи інноваційні та складні корпоративні та фінансові транзакції.

Володимир Якубовський, партнер Nobles, зазначає: «Поповнення у команді Nobles підкреслюють наш пріоритет надавати нашим клієнтам високоякісні комплексні послуги. Розвиток власних талантів та зміцнення відповідних практик новими спеціалістами є основною для стабільного розвитку нашої фірми».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: