fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нова ініціатива має на меті залучити українців до інвестицій у екосистему стартапів

13/ 09/ 2021
  https://youtu.be/fUMKR8CfWB0 Новий чотири-денний майстер-клас, розроблений за участі провідних венчурних інвесторів та американських науковців, має на меті створити новий вихід українських інвесторів, з метою збільшення фінансування на ранніх стадіях, доступного для екосистеми стартап, що активно розвивається в країні. Деякі з найбільших світових інвесторів, в тому числі Andreessen Horowitz, 500 Startups, Techstars та Y Combinator, вже здійснили масштабні інвестування в Україні. Сильний кадровий потенціал та технічна креативність допомогли Україні стати новим центром інновацій у Європі. Однак технологічний сектор залишається недооціненим, зокрема українськими інвесторами. Відсутність початкового капіталу та капіталу інвестора на ранніх стадіях створює труднощі для засновників. Для вирішення цієї пробвавааввавлеми, а також для створення сильнішої спільноти засновників та інвесторів, дослідницька фірма RA Capital (Лондон) розпочала співпрацю з eõ Business Incubators (Київ) i Silicon Valley Syndicate Club для проведення першого в своєму роді на майстер-клас лише для запрошених, що познайомить потенційних інвесторів в Україні з основами початкових стартап інвестицій. “Я не здивуюся, якщо ми побачимо не тільки People.ai та Grammarly, але також велику кількість стартапів з України”, – сказав Чарльз Вайтхед, професор Корнельського університету та співзасновник eõ Business Incubators, який допоміг сформувати програму. “Необхідно, щоб більше українських інвесторів підтримали перспективні проекти на ранній стадії”. Майстер-клас, який відбудеться з 11 по 14 жовтня, покаже серед інших провідних представників українського та міжнародного венчурного інвестування, в тому числі Марвіна Ляо, колишнього партнера “500 Startups”, Андрія Федоріва, генерального директора “FEDORIV GROUP”, Вікторію Тігіпко, керуючого партнера “TA Ventures” та Ріка Расмуссена, наукового співробітника “UC Berkeley”. Протягом чотирьох днів, учасники будуть ознайомлюватися з основними принципами, які використовуються провідними венчурними інвесторами у прийнятті інвестиційних рішень, структуруванні угод, роботі з засновниками, оцінці стартапів та успішному виході з інвестиційних проектів.  “Ми створили цю подію для людей, які зацікавлені у вивченні ключових принципів інвестування та максимізації доходів, допомагаючи розвивати нову економіку України” – пояснив Вадим Кудрук, засновник RA Capital. “Ми заслухали українських стартапів, і вони дали зрозуміти, що в екосистемі України не вистачає інвесторів, готових підтримати проекти на їх початкових стадіях. У результаті чого, масштабні стартапи залишаються недостатньо профінансованими”. Майстер-клас відбудеться в Києві (Україна) та транслюватиметься в прямому ефірі по всьому світу. Курс триватиме з понеділка 11 жовтня по четвер 14 жовтня 2021 року, з 15:00 до 19:30 за київським часом. Перейдіть за посиланням https://ukraine-one.com, щоб зареєструватися з 40% знижкою на приватний захід. Код: EBA40

Новий чотири-денний майстер-клас, розроблений за участі провідних венчурних інвесторів та американських науковців, має на меті створити новий вихід українських інвесторів, з метою збільшення фінансування на ранніх стадіях, доступного для екосистеми стартап, що активно розвивається в країні.

Деякі з найбільших світових інвесторів, в тому числі Andreessen Horowitz, 500 Startups, Techstars та Y Combinator, вже здійснили масштабні інвестування в Україні. Сильний кадровий потенціал та технічна креативність допомогли Україні стати новим центром інновацій у Європі. Однак технологічний сектор залишається недооціненим, зокрема українськими інвесторами. Відсутність початкового капіталу та капіталу інвестора на ранніх стадіях створює труднощі для засновників.

Для вирішення цієї пробвавааввавлеми, а також для створення сильнішої спільноти засновників та інвесторів, дослідницька фірма RA Capital (Лондон) розпочала співпрацю з eõ Business Incubators (Київ) i Silicon Valley Syndicate Club для проведення першого в своєму роді на майстер-клас лише для запрошених, що познайомить потенційних інвесторів в Україні з основами початкових стартап інвестицій.

“Я не здивуюся, якщо ми побачимо не тільки People.ai та Grammarly, але також велику кількість стартапів з України”, – сказав Чарльз Вайтхед, професор Корнельського університету та співзасновник eõ Business Incubators, який допоміг сформувати програму. “Необхідно, щоб більше українських інвесторів підтримали перспективні проекти на ранній стадії”.

Майстер-клас, який відбудеться з 11 по 14 жовтня, покаже серед інших провідних представників українського та міжнародного венчурного інвестування, в тому числі Марвіна Ляо, колишнього партнера “500 Startups”, Андрія Федоріва, генерального директора “FEDORIV GROUP”, Вікторію Тігіпко, керуючого партнера “TA Ventures” та Ріка Расмуссена, наукового співробітника “UC Berkeley”.

Протягом чотирьох днів, учасники будуть ознайомлюватися з основними принципами, які використовуються провідними венчурними інвесторами у прийнятті інвестиційних рішень, структуруванні угод, роботі з засновниками, оцінці стартапів та успішному виході з інвестиційних проектів. 

“Ми створили цю подію для людей, які зацікавлені у вивченні ключових принципів інвестування та максимізації доходів, допомагаючи розвивати нову економіку України” – пояснив Вадим Кудрук, засновник RA Capital“Ми заслухали українських стартапів, і вони дали зрозуміти, що в екосистемі України не вистачає інвесторів, готових підтримати проекти на їх початкових стадіях. У результаті чого, масштабні стартапи залишаються недостатньо профінансованими”.

Майстер-клас відбудеться в Києві (Україна) та транслюватиметься в прямому ефірі по всьому світу. Курс триватиме з понеділка 11 жовтня по четвер 14 жовтня 2021 року, з 15:00 до 19:30 за київським часом.

Перейдіть за посиланням https://ukraine-one.com, щоб зареєструватися з 40% знижкою на приватний захід.

Код: EBA40

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: