fbpx

НБУ підтверджує фінансову стійкість Укрексімбанку та збільшує ліміти співробітництва

16/ 04/ 2020
  Наглядова рада АТ «Укрексімбанк» погодила можливість залучення кредитів Національного банку України у розмірі до 20 мільярдів гривень. Збільшенням лімітів рефінансування НБУ підтверджує фінансову стійкість Укрексімбанку та готовність Національного банку надавати йому стратегічну підтримку. Важливо відзначити, що Національний банк надає рефінансування виключно тим фінансовим установам, які виконують всі нормативи регулятора та продовжують активно кредитувати економіку України.  В якості забезпечення за діючими та майбутніми кредитами від НБУ в рамках операцій рефінансування буде виступати портфель Укрексімбанку з облігацій внутрішньої державної позики України на суму до 30 мільярдів гривень. «Банк має достатню ліквідність та не відчуває потреби у додаткових кредитах НБУ. Але ми заручилися підтримкою Національного банку та розширили обсяги рефінансування, яке може стати надійним інструментом отримання коштів для операційної та фінансової діяльності. Це рішення свідчить про сильні позиції Укрексімбанку та його важливість для держави», – прокоментував рішення Наглядової ради Голова Правління АТ «Укрексімбанк» Євген Мецгер.

Наглядова рада АТ «Укрексімбанк» погодила можливість залучення кредитів Національного банку України у розмірі до 20 мільярдів гривень. Збільшенням лімітів рефінансування НБУ підтверджує фінансову стійкість Укрексімбанку та готовність Національного банку надавати йому стратегічну підтримку. Важливо відзначити, що Національний банк надає рефінансування виключно тим фінансовим установам, які виконують всі нормативи регулятора та продовжують активно кредитувати економіку України. 

В якості забезпечення за діючими та майбутніми кредитами від НБУ в рамках операцій рефінансування буде виступати портфель Укрексімбанку з облігацій внутрішньої державної позики України на суму до 30 мільярдів гривень.

«Банк має достатню ліквідність та не відчуває потреби у додаткових кредитах НБУ. Але ми заручилися підтримкою Національного банку та розширили обсяги рефінансування, яке може стати надійним інструментом отримання коштів для операційної та фінансової діяльності. Це рішення свідчить про сильні позиції Укрексімбанку та його важливість для держави», – прокоментував рішення Наглядової ради Голова Правління АТ «Укрексімбанк» Євген Мецгер.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: