fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

У рамках проєкту “Railways Helps Ukraine” було ввезено понад 40 вагонів гуманітарної допомоги

04/ 04/ 2022
  Спільними зусиллями українських та польських компаній доставили близько 1 500 тонн гуманітарної допомоги в українські міста для людей, які постраждали від війни. Допомогу вже отримали Харківська, Київська, Запорізька та Луганська області. Це спільна ініціатива українських компаній, Європейської Бізнес Асоціації, фонда the Fundacja Ukraina та Укрзалізниці. До мережі входять два важливі пункти збору: Славков у Польщі та Львів в Україні. Машини гуманітарної допомоги отримали від Польщі, Німеччини, Ірландії та Швейцарії. Як повідомлялося раніше, кілька логістичних компаній із Польщі та України обєднали свої зусилля з метою організації залізничного коридору для доставки гуманітарної допомоги цивільному населенню України. Залізничний коридор став важливим шляхом доставки гуманітарної допомоги нужденним. Приєднуйтесь, щоб допомогти українському народу! Є кілька варіантів, якими ви можете допомогти Україні як міжнародні бізнесмени, інвестори та корпорації. На порталі Банк Другий Шанс ЕВА розміщені актуальні потреби: https://eba.com.ua/en/second-chance-bank/ RAILWAYS HELPS UKRAINE приймають пожертвування. Якщо ви хочете пожертвувати кошти тільки для покриття логістичних витрат Фонду Україна (Fundacja Ukraina) для доставки гуманітарної допомоги в Україну, будь ласка, зробіть це. Докладніша інформація на сайті проекту: https://railwayhelpsukraine.org/

Спільними зусиллями українських та польських компаній доставили близько 1 500 тонн гуманітарної допомоги в українські міста для людей, які постраждали від війни. Допомогу вже отримали Харківська, Київська, Запорізька та Луганська області.

Це спільна ініціатива українських компаній, Європейської Бізнес Асоціації, фонда the Fundacja Ukraina та Укрзалізниці. До мережі входять два важливі пункти збору: Славков у Польщі та Львів в Україні.

Машини гуманітарної допомоги отримали від Польщі, Німеччини, Ірландії та Швейцарії.

Як повідомлялося раніше, кілька логістичних компаній із Польщі та України об’єднали свої зусилля з метою організації залізничного коридору для доставки гуманітарної допомоги цивільному населенню України.

Залізничний коридор став важливим шляхом доставки гуманітарної допомоги нужденним.

Приєднуйтесь, щоб допомогти українському народу! Є кілька варіантів, якими ви можете допомогти Україні як міжнародні бізнесмени, інвестори та корпорації.

На порталі Банк Другий Шанс ЕВА розміщені актуальні потреби: https://eba.com.ua/en/second-chance-bank/

“RAILWAYS HELPS UKRAINE” приймають пожертвування. Якщо ви хочете пожертвувати кошти тільки для покриття логістичних витрат Фонду Україна (Fundacja Ukraina) для доставки гуманітарної допомоги в Україну, будь ласка, зробіть це. Докладніша інформація на сайті проекту: https://railwayhelpsukraine.org/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: