fbpx

Міжнародний «Форум Сталого Фінансування», присвячений питанням кредитування та фінансування «зелених» проектів вперше пройде в Україні!

06/ 02/ 2020

11-12 березня 2020 року в Києві відбудеться другий регіональний Форум Сталого Фінансування – SusFinForum. Форум покликаний стимулювати приплив інвестицій в інфраструктуру сталого розвитку в країнах Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії (регіон ВЕЦА), використовуючи інноваційні моделі фінансування екологічних та соціально значущих проектів.

SusFinForum — це щорічний захід для представників банківського сектору, організацій по мікрофінасуванню, компаній по управлінню активами, фінансистів, інвесторів, проектних менеджерів та спонсорів, які сприяють impact-інвестуванню та розвитку проектів, дружніх до навколишнього середовища. 

В програмі форуму заплановані як огляди тенденцій по ринкам та регіону, так і вузькі тематичні сесії: 

  • Огляд фінансування проектів сталого розвитку в регіоні
  • Основні ризики кредитування в місцевій валюті та як їх уникнути
  • «Зелені» облігації (green bonds) та impact-облігації
  • Фінансування проектів відновлювальної енергетики та енергоефективності + Case Study «Розрахунок рентабельності проекту по відновлювальним джерелам енергії»
  • Фінансування проектів сталого розвитку в аграрній галузі
  • Інвестиційні та фінансові можливості в галузі управління та переробки твердих відходів
  • Ексклюзивний майстер-клас по проектному фінансуванню «Чи являються проекти по відновлювальній енергетиці вигідними для банків?»
  • І багато інших актуальних питань

Детальна програма та реєстрація на сайті заходу – www.susfinforum.com

Європейська Бізнес Асоціація виступає медіа-партнером Форуму та надає 10% знижки на участь в заході для членів асоціації. Промо-код: ЕВА10.

Організатори Форуму: Greenpact
Золотий спонсор: Green for the growth fund» (GGF). Бронзові спонсори: Глобальний фонд кліматичного партнерства (GCPF), Укргазбанк. Генеральний партнер: Європейсько-Українська Енергетична Агенція (EUEA). Регіональний партнер в Вірменії: ADWISE Consulting.

Медіа партнери: Європейська Бізнес Асоціація, Американська торговельна палата (АСС), Mind.ua, РБК-Україна, Союз банків Киргизстана

По питанням участі та співпраці, будь ласка, звертайтесь на e-mail: partnership@susfinforum.com чи за телефоном в Києві: +38 050 026 5744

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: