fbpx

Міжнародна сертифікація Lean IIBLC® – де пройти підготовку та отримати кваліфікацію в Україні?

19/ 03/ 2019

Провідні українські та міжнародні компанії в Україні рухаються в напрямку запровадження ощадливого виробництва і мають вагомі результати від Lean.

Компанії, що сповідують філософію Lean- ощадливе виробництво, зазвичай є лідерами ринку та отримують суттєвий фінансовий результат. Lean — це комплекс інноваційних дій, що реформують погляд на бізнес-процеси. Застосування цієї філософії і принципів допомагає досягти цілей компанії через вибудовування ефективних процесів, усунути зайві ланцюги, залучити співробітників у вирішення проблем на всіх рівнях і вивільнити час, для реалізації стратегічних завдань.

Успішна імплементація LEAN можлива якщо в компанії працює підготовлений і навчений персонал. Тому компанії-лідери вводять посаду Lean-менеджерів та опікуються їх професійною відповідністю.

Отримання спеціалістами міжнародної сертифікації LEAN є  підтвердженням знань та вмінь, професійної кваліфікації, що визнається в усьому світі.  В Україні іспити на підтвердження міжнародної Lean сертифікації на рівні Зелений пояс, Чорний пояс та Чемпіон проводить Бізнес Школа КРОК в м. Києві, яка є єдиним акредитованим навчальним центром IIBLC®  в Україні.

Як саме проходить підготовка до сертифікації?

Протягом трьох інтенсивних модулів, тривалістю  6 днів, учасники програми детально вивчають такі теми  як “Основні принципи Lean, Створення карти потоку цінності, Система організації робочих місць,  Загальне управління якістю”, “Основи управління змінами”, “Методика 6 Сигм для управління якістю”,”Командоутворення”,”Методологія  DMAIC”, “Система підтримки”  тощо.  По закінченню навчання  відбувається пробний іспит, за результатами якого учасники отримають зворотний зв’язок та рекомендації від викладача програми. Більш детально

В Бізнес Школі КРОК з 20 квітня 2019 року починається підготовка до сертифікації та навчання чергової групи менеджерів по рівню Зелений пояс (CGBL) LEAN IIBLC.

Зареєструватись на курс

Для кого  корисною буде сертифікація ?

  • Консультантів і фахівців з Lean та Операційної ефективності
  • Керівників і співробітників, які відповідають за організацію процесів виробництва, забезпечення якості, логістики і постачання виробничих і сервісних компаній
  • Майбутніх лідерів команд Lean трансформації
  • Керівників проектів щодо підвищення операційної ефективності компаній, які планують впроваджувати Lean і хочуть забезпечити для своїх співробітників системне навчання, відповідне сучасним тенденціям та стандартам
  • Виробничих і процесних інженерів
  • Консультантів і фахівців з підвищення рівня сервісу

Більше інформації

Довідка:

IIBLC® була створена в Бельгії у 2009 році і сьогодні проводить незалежну Lean сертифікацію в 10+ країнах на 4 континентах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: