fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN.EUROPE-2024» об’єднає лідерів агробізнесу 27-28 лютого у Празі

29/ 11/ 2023
  УкрАгроКонсалт запрошує гравців агробізнесу на 20-ту Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN. EUROPE: Grow, Trade, Evolve. Together», що відбудеться 27-28 лютого 2024 у Празі.  Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN  - головний захід для лідерів зернової та олійної галузі Чорноморського регіону та світу з 2004р. BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики та прогнозів агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, ефективне спілкування та нові контакти з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості, топ-менеджерами та лідерами думок. Конференція об’єднає українських і міжнародних виробників та переробників зернових і олійних, сектор agri-food, трейдерів, логістів, банки та інвестиційні фонди, органи державної влади та галузеві асоціації з метою налагодження ефективної взаємодії в ланцюгах поставок товарів, які починаються в Україні та розвиваються в глобальному масштабі. Цього року BLACK SEA GRAIN рада співпрацювати з 8-ю Біржою Prague Karlsbourse, щоб сприяти більш тісній співпраці українських та європейських операторів, знаходити нові шляхи ведення зернового бізнесу та спільними зусиллями реагувати на постійні ринкові зміни. Обидва заходи заплановані на один тиждень і пропонують спільний нетворкінг-прийом для своїх делегатів. СЕРЕД ГОЛОВНИХ ТЕМ КОНФЕРЕНЦІЇ: Глобальні виклики агро ринку. Прогнози врожаю-2024  Трансформація ланцюгів поставок зерна. Конкуренція між країнами походження Ринок зернових і олійних культур Чорноморського та Дунайського регіону - торгові потоки, прогноз S&D, цінові тенденції Логістика та страхування вантажів. Подолання воєнних ризиків для європейського та українського ринку Україна та ЄС. Регіональна кооперація - перетворення викликів на успішні ініціативи Agri-food. Нові економічні, виробничі та споживчі тренди - очікування на найближчу перспективу Глобальна погодна тривога. Як підтримати стале виробництво та якість урожаїв? Азія та Африка: поточні та майбутні очікування щодо попиту на зерно Програма конференції буде доступна вже скоро на сайті події. Бронюйте стенди та квитки за зниженим тарифом вже зараз! Скористайтеся чудовою можливістю заявити про свою компанію серед провідної міжнародної агро спільноти! Розкажіть цільовій аудиторії про Ваш бізнес, налагодьте нові контакти та продемонструйте продукти та послуги. РЕЄСТРАЦІЯ СТЕНД ТА РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ СПОНСОРСЬКІ ОПЦІЇ  Бажаєте співпрацювати, стати Партнером або надіслати питання? Будь ласка, звертайтесь: УкрАгроКонсалт [email protected] +380 (44) 364 55 85 +38 050 786 13 10 (WA, Viber, Telegram)

УкрАгроКонсалт запрошує гравців агробізнесу на 20-ту Міжнародну конференцію «BLACK SEA GRAIN. EUROPE: Grow, Trade, Evolve. Together», що відбудеться 27-28 лютого 2024 у Празі. 

Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN  – головний захід для лідерів зернової та олійної галузі Чорноморського регіону та світу з 2004р.

BLACK SEA GRAIN надає 2 дні ексклюзивної аналітики та прогнозів агро ринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, ефективне спілкування та нові контакти з гравцями по всьому ланцюжку створення вартості, топ-менеджерами та лідерами думок.

Конференція об’єднає українських і міжнародних виробників та переробників зернових і олійних, сектор agri-food, трейдерів, логістів, банки та інвестиційні фонди, органи державної влади та галузеві асоціації з метою налагодження ефективної взаємодії в ланцюгах поставок товарів, які починаються в Україні та розвиваються в глобальному масштабі.

Цього року BLACK SEA GRAIN рада співпрацювати з 8-ю Біржою Prague Karlsbourse, щоб сприяти більш тісній співпраці українських та європейських операторів, знаходити нові шляхи ведення зернового бізнесу та спільними зусиллями реагувати на постійні ринкові зміни. Обидва заходи заплановані на один тиждень і пропонують спільний нетворкінг-прийом для своїх делегатів.

СЕРЕД ГОЛОВНИХ ТЕМ КОНФЕРЕНЦІЇ:

  • Глобальні виклики агро ринку. Прогнози врожаю-2024 
  • Трансформація ланцюгів поставок зерна. Конкуренція між країнами походження
  • Ринок зернових і олійних культур Чорноморського та Дунайського регіону – торгові потоки, прогноз S&D, цінові тенденції
  • Логістика та страхування вантажів. Подолання воєнних ризиків для європейського та українського ринку
  • Україна та ЄС. Регіональна кооперація – перетворення викликів на успішні ініціативи
  • Agri-food. Нові економічні, виробничі та споживчі тренди – очікування на найближчу перспективу
  • Глобальна погодна тривога. Як підтримати стале виробництво та якість урожаїв?
  • Азія та Африка: поточні та майбутні очікування щодо попиту на зерно

Програма конференції буде доступна вже скоро на сайті події.

Бронюйте стенди та квитки за зниженим тарифом вже зараз! Скористайтеся чудовою можливістю заявити про свою компанію серед провідної міжнародної агро спільноти! Розкажіть цільовій аудиторії про Ваш бізнес, налагодьте нові контакти та продемонструйте продукти та послуги.

РЕЄСТРАЦІЯ

СТЕНД ТА РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ

СПОНСОРСЬКІ ОПЦІЇ 

Бажаєте співпрацювати, стати Партнером або надіслати питання? Будь ласка, звертайтесь:

УкрАгроКонсалт

[email protected]

+380 (44) 364 55 85

+38 050 786 13 10 (WA, Viber, Telegram)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: