fbpx

Міжнародна інвестиційна виставка MIPIM 2020 перенесена вдруге

19/ 12/ 2019

Міжнародна інвестиційна виставка MIPIM перенесена вдруге. Нові дати виставки – 16-19 березня 2021. Раніше виставку вже переносили на червень 2020 через високу ймовірноість поширення коронавируса Covid-19. Цього разу причиною перенесення стало стрімке поширення вірусу в Європі та світі.

«Заплановані дати проведення Міжнародної виставки нерухомості «МІРІМ-2020» з 10 по 13 березня перенесені на 16-19 березня 2021 року. Таке рішення прийнято у зв’язку з поширенням короновіруса (Covid-19) і з метою забезпечення здоров’я та безпеки учасників виставки», — повідомив офіційний представник виставки MIPIM в Україні Дмитро Допіро.

В офіційній заяві організаторів повідомляється, що всі зобов’язання і домовленості перед зареєстрованими учасниками залишаються в силі і переносяться на 2021 рік. З тими компаніями, у яких є питання щодо повернення грошей, організатори будуть контактувати окремо для обговорення деталей і можливостей.

За словами співорганізатора української делегації на MIPIM Анни Нестулі підготовка до MIPIM триває. У найближчі місяці ми зможемо актуалізувати заплановані заходи, промо активності і плани.

«Ми вже комунікували з представниками від України, і з радістю повідомляємо, що склад делегації залишається майже без змін. Вдячні нашим партнерам та учасникам за розуміння та активну позицію.

Безумовно, найближчі місяці будуть непростими для бізнесу в усьому світі. Але мета більшості відвідувачів MIPIM – у налагодженні комунікацій на глобальному рівні, і наші учасники прекрасно усвідомлюють, що ця цінність виставки не втрачає актуальності в будь-який час. Впевнена, що підготовка до MIPIM 2021 проходитиме ще на більш високому рівні».

Крім того, перенесення дати – це можливість приєднатися до делегації для тих, хто не встиг це зробити.

Нагадаємо, серед учасників від України в 2020 році – компанії UDP, Altis Holding, DELTA Ukraine, Mandarin Plaza Group, STRIX.Property Investment Boutique, Invest in Projects, Masnavi Capital, TK Property Management, Intergal Bud, Dragon Capital, Midland Development, Toronto -Kyiv, Promprylad.Renovation. Окремий стенд підготувала компанія City One Development.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: