fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Міжнародна благодійна ініціатива Digital Dreams

12/ 08/ 2024
  Реалізатор: МБФ Українська фундація громадського здоровя в рамках проєкту SupportMe Мета проєкту Метою ініціативи Digital Dreams є підтримка дітей та підлітків України, які проживають на прифронтових територіях Сходу та Півдня країни, шляхом надання технічних засобів для можливості навчання в онлайн-форматі. Історія питання Внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, що розпочалося у лютому 2022 року, формат шкільної освіти в країні зазнав суттєвих змін. Регіони Сходу та Півдня щоденно зазнають ракетних атак. Через складну безпекову ситуацію освітня програма на цих територіях проводиться виключно в онлайн-форматі. Оскільки школи офлайн не функціонують, забезпечення доступу до якісної освіти за допомогою ноутбуків, компютерів та планшетів стало критично важливим. На сьогодні тисячі сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах (СЖО) втратили все і не мають можливості придбати необхідну техніку. В результаті цього діти не отримують якісну базову освіту. З жовтня 2023 року МБФ «Українська фундація громадського здоровя» у рамках проєкту SupportMe спільно з міжнародними меценатами, реалізує ініціативу Digital Dreams. Ця ініціатива спрямована на забезпечення таких дітей необхідною технікою через прийом та передачу б/у гаджетів. На сьогодні завдяки ініціативі охоплено більше ніж 60 дітей по всій Україні. Регіони реалізації проєкту Проєкт реалізується в наступних областях: Харківська область Запорізька область Миколаївська область Херсонська область Одеська область Дніпропетровська область Донецька область Цільова аудиторія Допомога надається дітям з наступних категорій: ВПО (внутрішньо переміщені особи) Діти з родин у складних життєвих обставинах (СЖО) Діти під опікою або піклуванням Діти-сироти Як можна допомогти Проєкт передбачає прийом б/у техніки від приватних меценатів та компаній для передачі її дітям. Ваша підтримка може змінити життя дітей, надавши їм можливість продовжувати освіту в онлайн-форматі, незважаючи на складні обставини війни. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашої ініціативи та зробити свій внесок у майбутнє дітей України. Ваша техніка може стати важливим інструментом для здобуття знань та розвитку навичок, які допоможуть дітям будувати своє майбутнє. Ми вже забезпечили технікою понад 60 дітей, але потреба в допомозі залишається критичною та стає актуальнішою з кожним днем. Ми запрошуємо вас приєднатися до нашої ініціативи, передавши б/у ноутбуки, комп’ютери чи планшети. Ваша підтримка дозволить дітям не лише отримувати освіту, але й розвивати власні навички, що є кроком до побудови їх майбутнього. Контактна інформація для меценатів Для передачі техніки або отримання додаткової інформації, будь ласка, звяжіться з відповідальною особою: Зоя Ліпінська [email protected] або за номером +380631535851

Реалізатор: МБФ Українська фундація громадського здоров’я в рамках проєкту SupportMe

Мета проєкту

Метою ініціативи Digital Dreams є підтримка дітей та підлітків України, які проживають на прифронтових територіях Сходу та Півдня країни, шляхом надання технічних засобів для можливості навчання в онлайн-форматі.

Історія питання

Внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації в Україну, що розпочалося у лютому 2022 року, формат шкільної освіти в країні зазнав суттєвих змін. Регіони Сходу та Півдня щоденно зазнають ракетних атак. Через складну безпекову ситуацію освітня програма на цих територіях проводиться виключно в онлайн-форматі. Оскільки школи офлайн не функціонують, забезпечення доступу до якісної освіти за допомогою ноутбуків, комп’ютерів та планшетів стало критично важливим. На сьогодні тисячі сімей внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах (СЖО) втратили все і не мають можливості придбати необхідну техніку. В результаті цього діти не отримують якісну базову освіту. З жовтня 2023 року МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» у рамках проєкту SupportMe спільно з міжнародними меценатами, реалізує ініціативу Digital Dreams. Ця ініціатива спрямована на забезпечення таких дітей необхідною технікою через прийом та передачу б/у гаджетів. На сьогодні завдяки ініціативі охоплено більше ніж 60 дітей по всій Україні.

Регіони реалізації проєкту

Проєкт реалізується в наступних областях:

  • Харківська область
  • Запорізька область
  • Миколаївська область
  • Херсонська область
  • Одеська область
  • Дніпропетровська область
  • Донецька область

Цільова аудиторія

Допомога надається дітям з наступних категорій:

  • ВПО (внутрішньо переміщені особи)
  • Діти з родин у складних життєвих обставинах (СЖО)
  • Діти під опікою або піклуванням
  • Діти-сироти

Як можна допомогти

Проєкт передбачає прийом б/у техніки від приватних меценатів та компаній для передачі її дітям. Ваша підтримка може змінити життя дітей, надавши їм можливість продовжувати освіту в онлайн-форматі, незважаючи на складні обставини війни.

Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до нашої ініціативи та зробити свій внесок у майбутнє дітей України. Ваша техніка може стати важливим інструментом для здобуття знань та розвитку навичок, які допоможуть дітям будувати своє майбутнє.

Ми вже забезпечили технікою понад 60 дітей, але потреба в допомозі залишається критичною та стає актуальнішою з кожним днем. Ми запрошуємо вас приєднатися до нашої ініціативи, передавши б/у ноутбуки, комп’ютери чи планшети. Ваша підтримка дозволить дітям не лише отримувати освіту, але й розвивати власні навички, що є кроком до побудови їх майбутнього.

Контактна інформація для меценатів

Для передачі техніки або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з відповідальною особою: Зоя Ліпінська [email protected] або за номером +380631535851

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: