fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Mind Invest Summit: Entry point to Ukraine. Як правильно інвестувати в Україну

03/ 06/ 2024
  Провідне бізнес-видання Mind за інформаційної підтримки EBA проводить Mind Invest Summit – головний з’їзд інвесторів, що вже інвестують або планують інвестувати в Україну. 28-29 червня 2024 року ми збираємо у Львові іноземних інвесторів, урядовців, представників великого, середнього та малого бізнесу – які вірять у перемогу України, розвивають бізнес тут і планують будувати нові проєкти. Мета заходу – стати основним майданчиком спілкування та пошуку можливостей для інвестицій в Україні. Плануємо досягти цього завдання через співпрацю держави з бізнесом, залучення профільних спеціалістів, представників вітчизняних та міжнародних грантових і фінансових структур-донорів, експертів з розвитку бізнесу, тощо. Ми збираємо всіх знаних стейкхолдерів в одному місці, аби надати їм поштовх для співпраці. На учасників очікують: виступи топ-чиновників та представників великого бізнесу закриті зустрічі з ключовими стейкхолдерами держави сприяння у пошуку партнерів для розвитку можливості для залучення капіталу безліч форматів для нетворкінгу з однодумцями унікальна виставка технологічних стартапів UA Tech Show два вечори джазових концертів. Виступи Олексія Когана та Ніно Катамадзе Основна програма Mind Invest Summit відбуватиметься відразу за трьома напрямками: На головній сцені “Entry point to Ukraine” можна послухати виступи провідних інвесторів, топ-чиновників, представників регуляторів, взяти участь у панельній дискусії та презентаціях. Слоган: «Зараз найкращий час, аби почати інвестувати в Україну». Технологічна виставка UA Tech Show обєднає провідні технологічні компанії України, які матимуть можливість продемонструвати свої продукти та винаходи для потенційних замовників та партнерів.  Соціальна місія також є однією з важливих складових заходу, наша мета – не лише поговорити про бізнес, але й зібрати за рахунок благодійних внесків та аукціонів кошти для ЗСУ та прискорення перемоги України. Взяти участь у Саміті запрошені голови регуляторів, міністри, великі західні інвестори, члени EBA та активні представники українського великого бізнесу. Де все це відбуватиметься? За декілька кілометрів від історичного центру Львова, в новому сучасному багатофункціональному комплексі для відпочинку – Emily Resort. Для кого саміт?  Тих, хто інвестує, працює, воює чи донатить на потреби ЗСУ, волонтерить для військових, ветеранів та цивільних, а головне – хто несе у світ звістку про Україну, її бізнесові можливості та ділові таланти. Запрошуємо на унікальну закриту зустріч для обговорення реальних проєктів та інвестиційних можливостей. Візьміть участь у Mind Invest Summit! Придбати квиток за посиланням. Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association – партнер Mind Invest Summit та UA Tech Show.  —---------------------------------------------------------------- Сайт події: https://investsummit.mind.ua/ Квитки: https://investsummit.mind.ua/#tickets FB сторінка події: https://www.facebook.com/events

Провідне бізнес-видання Mind за інформаційної підтримки EBA проводить Mind Invest Summit – головний з’їзд інвесторів, що вже інвестують або планують інвестувати в Україну.

28-29 червня 2024 року ми збираємо у Львові іноземних інвесторів, урядовців, представників великого, середнього та малого бізнесу – які вірять у перемогу України, розвивають бізнес тут і планують будувати нові проєкти.

Мета заходу – стати основним майданчиком спілкування та пошуку можливостей для інвестицій в Україні. Плануємо досягти цього завдання через співпрацю держави з бізнесом, залучення профільних спеціалістів, представників вітчизняних та міжнародних грантових і фінансових структур-донорів, експертів з розвитку бізнесу, тощо. Ми збираємо всіх знаних стейкхолдерів в одному місці, аби надати їм поштовх для співпраці.

На учасників очікують:

  • виступи топ-чиновників та представників великого бізнесу
  • закриті зустрічі з ключовими стейкхолдерами держави
  • сприяння у пошуку партнерів для розвитку
  • можливості для залучення капіталу
  • безліч форматів для нетворкінгу з однодумцями
  • унікальна виставка технологічних стартапів UA Tech Show
  • два вечори джазових концертів. Виступи Олексія Когана та Ніно Катамадзе

Основна програма Mind Invest Summit відбуватиметься відразу за трьома напрямками:

  • На головній сцені “Entry point to Ukraine” можна послухати виступи провідних інвесторів, топ-чиновників, представників регуляторів, взяти участь у панельній дискусії та презентаціях. Слоган: «Зараз найкращий час, аби почати інвестувати в Україну».
  • Технологічна виставка UA Tech Show об’єднає провідні технологічні компанії України, які матимуть можливість продемонструвати свої продукти та винаходи для потенційних замовників та партнерів. 
  • Соціальна місія також є однією з важливих складових заходу, наша мета – не лише поговорити про бізнес, але й зібрати за рахунок благодійних внесків та аукціонів кошти для ЗСУ та прискорення перемоги України.

Взяти участь у Саміті запрошені голови регуляторів, міністри, великі західні інвестори, члени EBA та активні представники українського великого бізнесу.

Де все це відбуватиметься?

За декілька кілометрів від історичного центру Львова, в новому сучасному багатофункціональному комплексі для відпочинку – Emily Resort.

Для кого саміт? 

Тих, хто інвестує, працює, воює чи донатить на потреби ЗСУ, волонтерить для військових, ветеранів та цивільних, а головне – хто несе у світ звістку про Україну, її бізнесові можливості та ділові таланти.

Запрошуємо на унікальну закриту зустріч для обговорення реальних проєктів та інвестиційних можливостей.

Візьміть участь у Mind Invest Summit!

Придбати квиток за посиланням.

Ukrainian Venture Capital and Private Equity Association – партнер Mind Invest Summit та UA Tech Show. 

——————————————————————-

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: