fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine підготувала приємний бонус!

06/ 07/ 2021
  Друзі, для усіх, хто готується до турніру EBA з футболу, а також вболівальникам і прихильникам цього виду спорту, наші друзі і партнери - мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine підготувала приємний бонус! Decathlon дарує 10% знижку на одяг, спорядження та інвентар для футбольних тренувань на сайті та у фізичних магазинах мережі за промокодом kipsta2021!  Мерщій сюди >>> https://www.decathlon.ua/3271-futbol #Decathlon - cпорт для всіх, якість від новачка до профі💙  * Знижка діє при придбанні товарів для футболу брендів Kipsta, Imviso в магазинах DECATHLON за адресою: м. Київ, вул. Берковецька, 6 / м. Київ, проспект Степана Бандери, 15 - Г / м. Київ, вул. Г.Хоткевича 1-В та на сайті decathlon.ua.  Особа, яка використає промокод при придбанні Товарів на сайті або озвучує його касиру в магазині, має право на отримання разової знижки у розмірі 10% від загальної вартості товарів, придбаних за одним розрахунковим документом. Знижка не розповсюджується на групу товарів Останнє з колекції та не сумується з іншими знижками. Строк дії промокоду з 5.07.2021 по 31.07.2021.

Друзі, для усіх, хто готується до турніру EBA з футболу, а також вболівальникам і прихильникам цього виду спорту, наші друзі і партнери – мережа спортивних магазинів Decathlon Ukraine підготувала приємний бонус!

Decathlon дарує 10% знижку на одяг, спорядження та інвентар для футбольних тренувань на сайті та у фізичних магазинах мережі за промокодом kipsta2021! 

Мерщій сюди >>> https://www.decathlon.ua/3271-futbol

#Decathlon – cпорт для всіх, якість від новачка до профі💙 

* Знижка діє при придбанні товарів для футболу брендів Kipsta, Imviso в магазинах “DECATHLON” за адресою: м. Київ, вул. Берковецька, 6 / м. Київ, проспект Степана Бандери, 15 – Г / м. Київ, вул. Г.Хоткевича 1-В та на сайті decathlon.ua.  Особа, яка використає промокод при придбанні Товарів на сайті або озвучує його касиру в магазині, має право на отримання разової знижки у розмірі 10% від загальної вартості товарів, придбаних за одним розрахунковим документом.

Знижка не розповсюджується на групу товарів “Останнє з колекції” та не сумується з іншими знижками.

Строк дії промокоду з 5.07.2021 по 31.07.2021.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: