fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Житлобуд-2

ТДВ «Житлобуд-2» засновано в грудні 1993 року, на базі приватизованого майна орендного підприємства «Житлобуд-2». За 76 років існування компанія «Житлобуд-2» виконало обсягів робіт більше ніж на 2 млрд. долл. США, ввело в експлуатацію понад 4,0 млн. м2 житла й десятки об’єктів соціального призначення. Багато об’єктів стали візитівкою Харкова. Товариство з додатковою відповідальністю «Житлобуд-2» – це потужна будівельна компанія зі сталими традиціями й значним досвідом роботи. Основним предметом діяльності якої є капітальне будівництво, проектування, виробництво будівельних матеріалів і конструкцій.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: