СМАРТ ЛІГАЛ СОЛЮШНЗ ГРУП

Юридична компанія “Смарт Лігал Солюшнз Груп” була створена з метою пошуку найбільш оптимальних правових рішень для максимальної простоти функціонування бізнесу виключно у повній відповідності з вимогами закону.

Нашими клієнтами є регіональні та міжнародні лідери у галузях будівництва, енергетики, видобування корисних копалин, нафти та газу, агропромислового комплексу, важкої промисловості, тощо.

Наша команда – професіонали з багаторічним досвідом успішного ведення судових справ, надання послуг у сфері GR, юридичного супроводу управління нерухомістю, представництва та захисту прав та інтересів клієнтів в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, надання професійної правової допомоги, зокрема у рамках кримінальних проваджень, податкових, фінансових та корпоративних спорах, справах про банкрутство.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: