OSTIN

OSTIN Law Firm – це юридична фірма нового покоління, яка надає повний комплекс юридичних послуг.

Висококваліфіковані юристи мають досвід представництва вітчизняних та зарубіжних клієнтів у різних проектах: починаючи від повсякденних юридичних питань до підтримки складних багатомільярдних операцій.

Маючи глибокий досвід у галузі права, а також усвідомлення щодо бізнес-процесів, команда ОSTIN розробляє інноваційні стратегії та пропонує ефективні рішення на будь-якому етапі роботи. Фірма також має обширний досвід щодо консультування клієнтів у різних секторах ринку.

Серед клієнтів OSTIN Law Firm такі компанії як : Agrina AS, Biosphere Corporation, Commercial Industrial Bank, Data Science, Distributed Lab, Ektornet AB, GML, GNS, Intellias, LYCAMOBILE Group, Noble Capital Partners, Nova Poshta та Terrasoft.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: