fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АҐРЕКА юридична фірма

AGRECA є вузькоспеціалізованою юридичною фірмою, що працює на ринку з 2005 року. Партнери фірми мають понад 25 років досвіду супроводження транзакцій, пов’язаних з державною власністю. Приватизація, оренда, державно-приватне партнерство, у тому числі концесія є базовими практиками фірми. За останні 10 років фірма активно надає послуги на ринках транспортної інфраструктури: морські порти, залізнична і автодорожна інфраструктура, внутрішні водні шляхи та аеропорти. Експерти фірми спеціалізуються у галузевому регулюванні, представництві бізнесу у відносинах з державним сектором: правовий моніторинг, регуляторний аналіз, а також розробка проектів законів та підзаконних актів, ідентифікація ризиків в межах впровадження галузевих реформ.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: