fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Везерфорд Україна

Нагороди компанії:
Brainy

SMART COMPANY – Ваші колеги мали від 10 до 29 відвідувань наших тренінгів та/або програм з розвитку протягом року? Ми залюбки напишемо про це у Facebook.

Weatherford – одна з найбільших багатонаціональних компаній з обслуговування нафтових родовищ, що надає інноваційні рішення, технології та послуги в нафтовій і газовій галузі. Компанія працює у понад 90 країнах та має мережу приблизно з 1000 локацій, включаючи виробництво, сервіс, дослідження та розробки, навчальні заклади та наймає близько 29 500 співробітників. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.weatherford.com та зв’яжіться з Weatherford на LinkedIn, Twitter, YouTube та Facebook.
Weatherford пропонує інноваційні технології та послуги, розроблені для задоволення поточних та майбутніх світових потреб в енергетиці безпечним, етичним та екологічним способом. Засновані нашими основними цінностями та натхненні нашими людьми світового класу, ми прагнемо бути надійним діловим партнером для тих, кому надаємо сервіс.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: