fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Вімео Юкрейн Технолоджіс

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Vimeo — провідне у світі програмне забезпечення для відео «все в одному». Наша платформа дає змогу будь-якому професіоналу, команді та організації розкрити силу відео для створення, співпраці та спілкування. Ми з гордістю обслуговуємо нашу зростаючу спільноту, яка налічує понад 200 мільйонів користувачів — від креативних людей до підприємців до найбільших компаній світу.
Штаб-квартира Vimeo знаходиться в Нью-Йорку з офісами по всьому світу. У Vimeo ми вважаємо, що наш вплив є найбільшим, коли наша робоча сила з понад 1500 пристрасних, відданих справі людей представляє нашу різноманітну та глобальну спільноту. Ми пишаємося тим, що є роботодавцем рівних можливостей, де різноманітність, справедливість та інтеграція відстоюються у тому, як ми створюємо наші продукти, розвиваємо наших лідерів та зміцнюємо нашу культуру.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: