fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

VACO Retail

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

VACO RETAIL Sp. z o.o. це компанія з міцною позицією на ринку ЄС, що походить від сектору професійних DDD послуг (дезінфекція, дезінсекція та дератизація). Ми працюємо як у хімічній, так і в косметичній промисловості. Лише за останні кілька років нам вдалося досягти високих позицій і стати одним з найбільш впізнаваних брендів на ринку. Ми створили лінії спеціалізованих засобів для боротьби з комахами та гризунами.

МІСІЯ ТА ЦІЛІ

Ми створюємо продукти відповідно до віри в те, що здоров’я та відчуття безпеки є одними з найважливіших цінностей у житті. Наша керівна ідея – оперативність та ефективність, а головний актив – співробітники. Ми базуємося на принципах високої якості, дотримуючись найвищих стандартів охорони здоров’я та навколишнього середовища.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: