fbpx

Укрпродукт Груп

«Укрпродукт Груп» провідний виробник високоякісної брендованої молочної продукції та квасу, що успішно
реалізуються в Україні та на зовнішніх ринках.
На українському ринку компанія представлена брендами Наш молочник, Molendam, Наш сирок, Вершкова Долина, Фермерський, а також Арсеніївський. “Укрпродукт Груп” також виробляє продукцію під власними торговими марками провідних торговельних мереж: Ашан, Фоззі Груп, Велика Кишеня та ін.
Є дві основні групи продуктів, які виробляє компанія:
– Споживчі товари: плавлений сир і фасоване масло.
– Промислові молочні продукти: сухе знежирене молоко, суха сироватка, тверді сири, казеїн, масло моноліт.
Компанія входить в ТОП-3 виробників плавлених сирів, в ТОП-5 компаній виробників масла та спредів, а також в п’ятірку лідерів виробників квасу.
На виробництві впроваджена система управління якістю ISO 9001, ISO 22000, ISO/TS 22002, що гарантує високу якість продукції.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: