fbpx

Укрлендфармінг

Група компаній UkrLandFarming – провідна українська вертикально інтегрована агропромислова компанія, входить в лідери аграрного ринку України за обсягом земельного банку, в ТОП-5 за обсягом експорту. Понад 11 років ми виробляємо зерно, цукор, м’ясо, сире молоко, яйця та яєчні продукти, виробничі потужності компанії розташовані в 22 областях України.

У складі Групи – понад 230 українських компаній, в яких працює більше 30 тисяч співробітників. UkrLandFarming експортує в 40 країн світу, серед її клієнтів такі глобальні корпорації як Marubeni, Bunge, Noble Resources, Cargill, Glencore та інші.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: