fbpx

УКРАГРОРЕСУРС

УКРАГРОРЕСУРС – це регіональна компанія, яка вже протягом 15 років є надійним партнером аграріїв східного регіону України, постачаючи тільки оригінальні, якісні мінеральні добрива, насіння, засоби захисту рослин, долучаючи агровиробників до передових інноваційних технологій, сприяючи оптимізації сільськогосподарського виробництва, збільшенню його рентабельності та покращенню врожаїв.

Сьогодні УКРАГРОРЕСУРС є офіційним дистриб’ютором визнаних світових та європейських виробників насіння, засобів захисту рослин, мікродобрив: СИНГЕНТА, ЛИМАГРЕЙН та АДАМА, що дозволяє запропонувати аграріям тільки оригінальні продукти за конкурентними цінами та найвигіднішими умовами. Компанія УКРАГРОРЕСУРС має два офіси: головний офіс знаходиться у м. Харкові та регіональний офіс у м. Полтава. Сподіваємось, що за підтримки та у взаємовигідній співпраці із компанією УКРАГРОРЕСУРС Ви зможете досягти більшого добробуту та процвітання.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: