fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Залтех Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ZALTECH – СВІТ СПЕЦІЙ
Zaltech GmbH International – один з кращих виробників спецій для м’ясної промисловості. Компанія представляє свою продукцію в більш ніж 25 країнах світу. Наші суміші спецій підлаштовуються під регіональні побажання наших клієнтів. Ми пропонуємо продукти високої якості, технологічне ноу-хау ZALTECH разом з вишуканим смаком спецій та стабільною якістю продукції, все в одній упаковці. Міжнародна команда ZALTECH разом із асоційованою компанією «ЗАЛТЕХ УКРАЇНА» завжди раді партнерству та діалогу з Вами.
www.zaltech.com

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: