fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Регно Італія УА

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: FMCG, Дистриб'ютор, Оптова торгівля, Напої, Роздрібна торгівля, Торгівля і виробництво
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2022 року
  • Сайт: https://regno.ua/
  • Керівник: Igor Nazarov
  • Познайомитися з компанією

Компанія «Регно Італія УА» була заснована 24 квітня 2014 році. Займається гуртовою торгівлею та дистрибуцією. Ми пропонуємо елітні вина і широкий вибір сирів та м’ясних делікатесів з Європи. Постачання здійснюємо, дотримуючись усіх європейських стандартів та норм чинного українського законодавства.
Маємо чітко налагоджену систему логістики та пропонуємо нашим клієнтам завжди свіжу продукцію. «Регно Італія УА» створено з метою зробити якісні європейські продукти доступними українському споживачеві.
Компанія «Регно Італія УА» тісно співпрацює з відомими виробниками, зокрема здійснює регулярні постачання елітного та ексклюзивного алкоголю, сирів та м’ясних делікатесів від таких світових брендів: Toso, Fiorelli, Dillmor, Verga, Villa Clara, Landana, Kaserei, Casaponsa,
Divella.
Працюємо з найбільшими національними та регіональними мережами України. Імпортовану нами продукцію можна легко знайти на полицях усіх великих торговельних мереж України. Постачаємо власний імпорт в підприємства сектора HoReCa.
Regno працює у чотирьох найбільших містах України. Головний офіс розташований у Львові, філії – у Києві, Одесі та Харкові. Щорічно компанія ввозить в Україну десятки мільйонів пляшок високоякісного алкоголю з понад 10 країн світу. За 2020 рік компанія імпортувала більш ніж 13,5 млн пляшок алкоголю.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: