fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Центр сімейного здоров’я Геліос

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Медичний центр “Геліос” (м.Дніпро та м. Новомосковськ) – засновано у 2014 році. Відкрито 3 філії. Розвинуто 46 напрямків спеціальностей.

“Геліос це більше, ніж медичний центр. Коли я туди приходжу, я відчуваю турботу та затишок. Я відчуваю себе, як вдома”

Сьогодні, ми надаємо медичну допомогу за стандартами європейського рівня, використовуючи новітні технології та сучасні методи лікування.

Ми зібрали воєдино кандидатів та докторів медичних наук , професорів, доцентів та лікарів вищої категорії, котрі працюють як єдиний организм турбуючись про ваше здоров’я. У складі нашої команди провідні фахівці із багаторічним стажем та нестандартним мисленням.

Ми пишаємося можливістю робити ваше життя здоровішим та кращім. Також, для нас є великою повагою допомогати та лікувати учасників воєнних дій, працівників верховного коміссаріату ООН та багато інших.

Завдяки співпраці із пакетами НСЗУ ви, ставши нашими пацієнтами маєте можливість безкоштовно отримати значну частину амбулаторних і стаціонарних послуг – консультації, лікування, реабілітація, апаратна та лабораторна діагностика. В нашому центрі розташовані окремі палати, та ви завжди можете себе повабити нашим VIP обслуговуванням вищого стандарту. А якщо, вам зручніше лікуватися не виходячи із дому- наші мобільні бригади завжди напоготові та поряд з вами на відстані дзвінка. Чергові лікарі нададуть допомогу 24/7 у будь-який час, коли це вам так необхідно.

“Геліос” = комфортне лікування.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: