Нобілі

Nobili пропонує клієнтам синергію правової, бухгалтерської та податкової експертизи для перезапуску їх бізнесу. Ключовий продукт фірми Nobili – розробка рішень з використанням процедури банкрутства, як цивілізованого, професійного та етичного інструмента управління бізнес-ризиками.

Зовнішні фактори динамічно та швидко змінили сприйняття та очікування бізнесу від процедури банкрутства. Банкрутство є інструментом перезапуску та точкою зростання.

Зміна вектора розвитку економіки країни, ринків збуту та затребуваних галузей впливає на бізнес модель багатьох українських компаній.

Банкрутство та суміжні з ним податкові та судові процедури, які супроводжують Nobili, вперше стають цивілізованими інструментами управління бізнес-ризиками.

Компанія Nobili, об’єднавши енергію знань та більш ніж десятирічного досвіду, супроводжує процедури банкрутства для того, щоб клієнт став сильнішим, а не залишив ринок.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: