ВІП КЕЙТЕРІНГ

VIP Catering – кейтеринг подій по усій Україні. Замовляючи будь-яку з послуг компанії VIP Catering, Ви можете бути впевнені в бездоганній якості та висококласному сервісі. Наш досвід, власне технологічне обладнання і команда професіоналів допоможуть втілити в життя найсміливіші очікування та ідеї.

VIP Catering створює неповторну святкову атмосферу на заходах і дарує чудовий настрій. Ми піклуємося про кожного гостя, а обслуговування проводимо зі щирою любов’ю до справи. З нами, як розкішний виїзний банкет, так і сімейний обід чи вечеря, пройдуть бездоганно і яскраво.

Знаходячись на ринку більше 11 років, компанія VIP Catering вивела формулу бездоганного сервісу: високий професіоналізм команди помножений на любов до своєї справи та вміння дивувати. Ці складові допомагають залишатися на рівні і робити свою справу більше ніж добре. Головний офіс знаходиться у м. Київ.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: