fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Суднобудівний завод Океан

Суднобудівний завод «Океан» – унікальне та добре оснащене підприємство.

Сучасні комп’ютерні технології, контроль якості на всіх етапах виконання замовлення і високий професійний рівень персоналу дозволяють якісно, економічно і своєчасно надавати різні види судноремонтних і суднобудівних послуг судів різного типу, тоннажу і водотоннажності. Асортимент продукції націлений на будівництво таких суден, як контейнеровози, буксири льодового класу, танкери-хімовози, суховантажі, танкери для внутрішнього плавання, морські буксири, вантажні багатоцільові судна, багатоцільові важкі вантажні судна, багатофункціональні понтони, аварійно-рятувальні судна та катери та інші.

Будівництво суден здійснюється на двох технологічних лініях великотоннажного і середньотонажного суднобудування.

Великотонажна суднобудівна лінія включає складально-зварювальний цех, док-станцію (354x60x17 м) з двома козловими (вантажопідйомністю 320 тон кожен) і чотирма монтажними кранами (80 т.), причально-добудовну набережну довжиною 420 м.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: