fbpx

САНТЕ-АЛКО

“ТОВ САНТЕ-АЛКО – це компанія з баторічною історією, відмінною репутацією, як надійного дистриб’ютора товарів FMCG – сегменту всесвітньо відомих елітних міцних алкогольних напоїв і вин, у тому числі і тих, що належать міжнародному холдингу Pernod Ricard («Перно Рікар»).

Товариство має всі необхідні потужності і забезпечує повний цикл дистриб’юції (імпорт і оптова торгівля) до продуктових мереж України і закладів ресторанного господарства, а також роздрібний продаж елітних міцних алкогольних напоїв і вин, продуктів харчування через власну мережу магазинів «VINO&VINO».”

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: