fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Товариство з обмеженою відповідальністю «ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС» працює на ринку лабораторної діагностики й виробів медичного призначення з 2006 року. Сфера нашої діяльності – продаж та обслуговування медичного діагностичного устаткування для in vitro діагностики. «ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС» є дистрибьютором Roche Diagnostics (Швейцарія), Sebia (Франція), Becton Dickinson (США), Norma (Угорщина), Domel (Словенія) – лідерів світового ринку у галузі виробництва лабораторного обладнання.

Наша команда – це кваліфіковані професіонали в галузі маркетингу, продажу та дистрибуції, що здійснюють повний цикл послуг: первинні консультації, формування комерційних пропозицій, інсталяція обладнання, навчання персоналу й супровід сервісною підтримкою.

ТОВ «ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС» – національний дистриб’ютор обладнання для лабораторної діагностики. Пріоритетними напрямком діяльності нашої компанії є оснащення лабораторій та медичних закладів новітнім інноваційним обладнанням для in vitro. Ми постійно розвиваємося, доповнюючи свій продуктовий портфель новими брендами, зростає кількість сервісів, а з ними – і кількість клієнтів.

ТОВ «ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС» пропонує своїм клієнтам інноваційні рішення для діагностики, зокрема обладнання й реагенти, що виробляються нашими партнерами: автоматичні аналізатори для імунохімії (Cobas®), клінічної хімії (Cobas®), імуногістохімії (Ventana®), ПЛР-діагностики (Cobas®), діабетології (Accu-Chek®), гематологічні аналізатори (Norma Icon®), допоміжне лабораторне обладнання (Domel Centric®), лаборторні модульні системи та багато іншого.

Багаторічний досвід Кампанії та прагнення втілювати передові технології в галузі медицини, використовуючи свій професійний досвід та досвід наших партнерів, забезпечують стрімкий розвиток, а прийнята на себе відповідальність за якість наданих послуг та продукції, що постачається, допомогла завоювати репутацію «ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС» як надійного партнера. Комплекс послуг, що надаються ТОВ «ДІАЛОГ ДІАГНОСТІКС» забезпечує успішну реалізацію рішень, спрямованих на підвищення ефективності медичного бізнесу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: