fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Злата-Трейд

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Ми успішний, динамічний регіональний логістичний оператор – трейдер сільськогосподарської продукції, що оперує в південному і центральному регіонах України, з амбіцією виходу на національний та міжнародний рівень.

Ми забезпечуємо повний операційний цикл і зв’язок виробленої с/г продукції регіону з міжнародним ринком: акумулювання на власних терміналах, формування партій, реалізація і доставка в порти Чорного моря.

Ми розуміємо ментальність і потреби фермера з одного боку і стандарти міжнародного ринку і його гравців з іншого, і забезпечуємо комунікацію і сервіс високого рівня (швидкість + прозорість + гарантії якості + репутація (10 років на ринку!)).

Ми лідери українського ринку за оборотності зерна на діючих потужностях (до 20 оборотів в рік!). Ми лідери українського ринку за оборотності вагонів – зерновозів (2,5 обороту в місяць!).

Ми розвиваємо прозорий бізнес (один з найбільших платників податків Одеської області). Ми соціально-орієнтований бізнес (розвиваємо соціальну інфраструктуру в місцях своєї присутності: дитячі клуби, ресторан, футбольний клуб «Балкани» (1 ліга) та інша спонсорська підтримка).

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: