fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ІНПРАКСІ

INPRAXI LAW – українська компанія з більш ніж десятирічним досвідом роботи в юридичному бізнесі. Ми горді бути радниками, професійним та бізнесовим рішенням яких довіряють вітчизняні та міжнародні клієнти, адже ми пропонуємо високі стандарти надання послуг та інноваційні підходи до розв’язання різноманітних ситуацій.

Ключовими практиками INPRAXI LAW є вирішення спорів, трудове право, захист інтелектуальної власності, конкурентне, корпоративне і податкове право, контракти. Наша команда спеціалізується в таких індустріях як нерухомість/будівництво, енергетика, рітейл, авіа- та наземний транспорт.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: