fbpx

Евріс

Юридична фірма Evris відома на українському юридичному ринку з 2015 року як сильна команда юристів судової та корпоративної практики зі значним міжнародним досвідом. Пройшовши кілька реорганізацій та постійно шукаючи найефективнішу модель ведення бізнесу, ми поступово перетворилися на юридичну фірму з повним комплексом послуг, яка відповідає потребам та запитам наших клієнтів.
Сьогодні Evris – це юридична фірма, що знаходиться в Києві, в якій працюють талановиті та віддані юристи з
креативним мисленням та системним підходом. Ми надаємо консультації, ґрунтуючись на підході 360° – ми бачимо всю картину, відмінно розбираючись в питаннях корпоративного права та M&A, банківського сектора і фінансового права, в питаннях, пов’язаних з оподаткуванням, нерухомістю, вирішенням спорів, інтелектуальною власністю.
Наша основна увага зосереджена на сільському господарстві, нерухомості, енергетиці, ринках фінансів та ринках капіталу, а також на питаннях банкрутства та реструктуризації боргів.
Наша команда збільшилася з 5 юристів до 50 у 2019 році, що свідчить про своєчасне розширення практики фірми та правильних інвестицій у людський потенціал фірми. Evris – це ефективна комбінація юристів з LL.M. дипломами, адвокатів, докторів наук, колишніх юристів банків, телекомунікаційних компаній, енергетики та сільського господарства, а також випускників Великої четвірки.
Серед наших клієнтів – великі та середні національні та іноземні компанії, банки, фінансові установи, корпоративні та приватні інвестори, які ведуть бізнес в Україні або виходять на місцевий ринок. Ми виявляємо особливу зацікавленість у підтримці інвестицій в Україні, як на українських підприємствах, так і на залученні іноземних інвесторів. Українське бізнес-співтовариство вже називає нас захисниками інвестицій в Україні.
Досягнення та нагороди фірми за 2019 рік:
– увійшли до 20-ки провiдних юридичних фiрм за версiєю видання «Юридична практика». Індивiдуальне визнання в судовiй практицi отримав керуючий партнер lгор Кравцов.
– увійшли у 20-ку провідних юридичних компаній за версією видання «Юридична газета». Відзначені в семи
категоріях.
– здобули перемогу у номінації «Юридична фірма року у сфері Pro Bono» відповідно до рейтингу «Юридична премія 2019 року».
– Benchmark Litigation Europe Awards 2019. Номіновані як «Юридична фірма року в Україні»
– The Legal 500 EMEA 2019. Отримали відзнаку в трьох категоріях: Вирішення спорів (tier 2), Корпоративне,
комерційне право та M&A (tier 3), Оподаткування (tier 4).
– The Best Lawyers in Ukraine 2020. Партнера та керівника практики інтелектуальної власності Олександра Молотая визнано одним з кращих у галузі права інтелектуальної власності.
– Вибір клієнта. ТОП-100 кращих юристів України. Всі партнери Evris відзначені як лідери практик у своїх
спеціалізаціях. Олександр Молотай увійшов до зведеного списку 100 кращих юристів України.
– Ukrainian Law Firms 2019. А Handbook for Foreign Clients. Індивідуальне визнання отримали Ігор Кравцов, Андрій Реун та Олександр Молотай як помітні практикуючі юристи. Судова практика рекомендована як одна з визнаних на ринку України.
– IFLR1000. Рекомендовані провідним міжнародним рейтингом у сфері фінансового права IFLR1000 у наступних практиках: Банківське та фінансове право (other notable), Злиття та поглинання (M&A) – tier 5.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: