fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Єврощебінь

ТОВ “Єврощебінь” підприємство зі 100% іноземним капіталом, яке належить Акціонерному товариству “ЕЛОР ХОЛДІНГ АНОНІМ ШІРКЕТІ”, країна походження Туреччина. Наше підприємство провадить гірничодобувнудіяльність, виробництво будівельних матеріалів, таких як кам’яно-щебенева продукція та будівельні блоки, також займаємося реалізацією захисних рукавичок Beybi, які імпортуємо від наших партнерів з Туреччини. Також ТОВ “Єврощебінь” є засновником Приватного підприємства “Гранум-Альфа”. ПП “Гранум-Альфа” займається гірничодобувною діяльністю. Наше підприємство та партнери видемо бізнес за Європейським стандартам, на особистому прикладі ми показуємо перш за все собі та нашим партнерам, що ми йдемо правильним шляхом і маємо на меті розвивиток своєї компанії та розвиток нашої країни, як однієї з членів Європейського союзу.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: