fbpx

ТОВ ЄГАЗ

ЄГАЗ – надійний постачальник енергоресурсів промисловим та побутовим споживачам України. Команда ЄГАЗ працювала на ринку поставок природного газу з 2013 року під брендом РГК ТРЕЙДІНГ.

Компанія має диверсифіковані джерела постачання природного газу і реалізує на ринку як ресурс вітчизняних газодобувних підприємств, так і ресурс іноземних компаній. З моменту відкриття ринку електричної енергії зарекомендувала себе надійним партнером та постачальником електроенергії.

ЄГАЗ надає якісний сервіс споживачам через розгалужену мережу регіональних представництв. Наразі компанія представлена у 16 регіонах.

Компанія має ліцензії на право провадження діяльності із постачання природного газу та постачання електричної енергії.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: