fbpx

Вольф Тайс

Вольф Тайс – одна з провідних юридичних фірм Центральної та Південно-Східної Європи. Наш перший офіс у Відні було відкрито 60 років потому. Зараз наша команда нараховує понад 340 юристів, які працюють в 13 країнах Європи.

Наш офіс в Києві відкрився на початку 2009 року як логічне продовження роботи в регіоні, яку ми здійснювали протягом попередніх кількох років. В нас працює професійна команда, якою ми пишаємося, та яка вправно та ефективно виконує свою роботу.

Ми вдало поєднуємо знання місцевого права, міжнародний досвід, а також широкі міжнародні контакти та надаємо послуги в таких сферах: корпоративне право, злиття та поглинання, господарське, банківське право, фінансові ринки та ринки капіталу, податкове право, нерухомість та будівництво, трудове право, конкурентне право, IТ, інтелектуальна власність, вирішення спорів, регуляторні питання/державні закупівлі, інфраструктура та енергетика. Ми завжди намагаємося надавати практичні та економічно ефективні послуги, які ґрунтуються на комерційній реальності та спрямовані на задоволення потреб наших клієнтів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: