fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВІБО-ТРАНС

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Товариство з обмеженою відповідальністю “ВІБО-ТРАНС” веде діяльність з 2003 року і до наших днів. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, а також компанія має представників в Києві.

Наша компанія спеціалізується на торгівлі мінеральними добривами та активно розвиває цей напрямок.Основними постачальниками мінеральних добрив, з якими у ТОВ “Вібо-Транс” діють активні контракти, є Grupa Azoty S. A. ( Польща). Продукція доставляється на адресу великих агрохолдингів України, а також оптовим і дрібним оптовим підприємствам внутрішнього ринку країни для її подальшої реалізації кінцевим споживачам. Асортимент продукції, що пропонується покупцеві нашою компанією, включає в себе всі основні мінеральні добрива: аміачна селітра, карбамід, сульфат амонію, нітроамофоски різних сортів та інші. Більше 10 років наша компанія постачає та реалізує на українському ринку такі продукти неорганічної хімії, як пігменти з двоокисом титану та окису заліза та є офіційним дистриб’ютором чеської компанії PRECHEZA a.s., одного з трьох найбільших виробників діоксиду титану та пігментів заліза в країнах

CEFTA.

ТОВ «ВІБО-ТРАНС» є засновником компанії з добування каоліну та володіє корпоративними правами в сільськогосподарських компаніях, займається інвестуванням у будівництво гірничо-збагачувального комбінату та розвиток садівництва, вирощування горіхів та ягід.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: