fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВІБО-ТРАНС

Товариство з обмеженою відповідальністю “VIBO-TRANS” веде діяльність з 2003 року і до наших днів. Головний офіс компанії знаходиться в Одесі, а також компанія має представництва в Києві та Миколаєві.

Наша компанія спеціалізується на наданні послуг у сфері транспорту:

– агентські послуги морського торговельного флоту в портах України – досвід роботи з судами різного типу, з

танкерами, навалювачами та генеральними вантажними судами; експортні, імпортні та транзитні

вантажоперевезення.

-ТОВ “Вібо-Транс” надає всі види транспортно-експедиторських послуг, пов’язаних з організацією та

забезпеченням внутрішніх, експортно-імпортних і транзитних перевезень вантажів, здійснює внутрішньо портове експедирування в портах Миколаївського та Одеського регіону, а також комплексний супровід оформлення всієї необхідної документації вантажу.

Багаторічними партнерами в даному напрямку є – ТОВ “ЛДК Україна” (Луї Дрейфус Компані Україна), ТОВ “Кофко АГРІ РЕСОРСІЗ Україна”, ORSETT TRADING, GLENCORE AGRICULTURE BV, CHS Europe Sarl, ILTA AGRIBUSINESS DMSS, SAVOY TRADING LP, ТОВ “АГРОПРОСПЕРІС ТРЕЙД “, та інші.

– діяльність митного брокера – в даний час існує понад 750 активних договорів з компаніями;

– здійснює контейнерне перевезення вантажів власним вантажним транспортом;

-має контейнерний термінал для перевантаження, пакування та фаcування зернових та хімічних вантажів, що знаходяться в місті Одесі, що дозволяє обробляти до 20000 тонн контейнерних вантажів на місяць.

ТОВ “Вібо-Транс” запустив в експлуатацію термінал з перевантаження та зберігання зерна та олійних культур у м. Миколаєві. Комплекс складається з 2 складів, загальний обсяг одночасного зберігання до 35 000 тонн, власні залізничні шляхи, сертифікована лабораторія, вся необхідна навантажувально-розвантажувальна техніка та обладнання, а також автомобільні та залізничні ваги.

Компанія активно розвиває торгівлю в області мінеральних добрив. Основними постачальниками мінеральних добрив, з якими ТОВ “Вібо-Транс” діють активні контракти, є як українські, так і іноземні компанії: ПАТ “ДНІПРОАЗОТ”, ПАТ “Одеський припортовий завод”, ПАТ “Азот”, АТ “УРАЛХИМ”, ОХК “Щекиноазот”, Grupa Azoty Zaklady Azotowe “Pulawy” та інші. Продукція доставляється на адресу великих агрохолдингів України, а також оптовим і дрібним оптовим підприємствам внутрішнього ринку країни для її подальшої реалізації кінцевим споживачам. Асортимент продукції, що пропонується покупцеві нашою компанією, включає в себе всі основні мінеральні добрива: аміачна селітра, карбамід, сульфат амонію, нітроамофоски різних сортів та інші.

Більше 10 років наша компанія постачає та реалізує на українському ринку такі продукти неорганічної хімії, як пігменти з двоокисом титану та окису заліза. Сьогодні ТОВ «Вібо-Транс» є офіційним дистриб\’ютором чеської компанії PRECHEZA a.s., одного з трьох найбільших виробників діоксиду титану та пігментів заліза в країнах CEFTA.

Крім того,постійно здійснюється постачання діоксиду титану тайванських та китайських виробників: «Henan Billions Chemicals Co. Ltd.», «PANGANGTITANIUM INDUSTRY CO. LTD», «Yunnan Xinli Nonfarrous Metal Co. Ltd», «Panzhihua Dongfang Titanium Industry Co. Ltd».

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: