fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Велнер

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ «ВЕЛНЕР» (ЄДРПОУ 42644512) створено 23.11.2018 року (номер запису в ЄДР 14151020000045812). Засновником Товариства є фізична особа – резидент України. Товариство являється виробником автомобільної хімії та косметики.

Основним видом діяльності Товариства є виробництво хімічної продукції, а саме автомобільної хімії та косметики, зокрема: очисники, поліролі, мастила, змазки та інша аерозольна продукція. Підприємство в штаті має кваліфікований персонал для ведення господарської діяльності. Середня кількість працівників за останні три звітних квартали (І,ІІ і ІІІ квартал 2022 р.) склала 7 працівників. Налагоджено виробництво засобів для чищення та полірування.

Товариство здійснює підприємницьку діяльність на безперервній основі впродовж 3,5 років. За цей час Товариство досягло вагомої позиції надійного постачальника хімічної продукції для автомобілів на ринку продажу автохімії України.

Один з найбільших за обсягом сегментів нашого виробництва займають аерозольні очисники та поліролі, які забезпечують чищення та догляд за пластиковими, вініловими та гумовими елементами панелі приладів та інших деталей салону автомобіля. Завдяки професійному вмінню поєднувати досвід і інновації, наші спеціалісти розробили склад засобів для полірування, який не лише видаляє жирні плями, не залишає розводів, має антистатичний ефект, а й запобігає старінню, вигоранню поверхонь та захищає їх від впливу ультрафіолету. Крім того, завдяки поступовому випаровуванню речовини, наші аерозольні поліролі та очисники лишають приємний аромат протягом тривалого часу.

Асортимент представлений поліролями та очисниками з глянцевим або матовим ефектом та найширшим вибором ароматів.

Для виготовлення продукції ми використовуємо сировину європейської якості, залучаючи до співпраці лише надійних та перевірених постачальників. Це дозволяє нам підтримувати якість нашої продукції на найвищому рівні.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: