fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ВЕКТОРС ТРЕЙДИНГ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

З перших днів роботи компанія ДКТ (Досягнення Комп’ютерної Техніки) спеціалізувалася в області поставок портативних комп’ютерів. Варто нагадати, що в момент її появи в 1993 році на українському ринку практично була відсутня можливість придбання ноутбуків інакше, як за попереднім замовленням.

Тому поява в центрі Києва торгового залу, де можна було на власні очі познайомитися з мобільними ПК і придбати їх без затримки на доставку, викликало великий інтерес у покупців. Про успіх ДКТ в створенні стабільно працюючого каналу поставок лептопів в Україні свідчить той факт, що компанії належало близько 50% ринку портативних комп’ютерів в період з 1993 по 2001.

Тривалий період свого розвитку ДКТ поєднувала розширення власної роздрібної мережі і нарощування партнерської мережі. До 2003 року налічувалося понад 60 дилерів компанії, які працювали по всій Україні. А роздріб ДКТ налічувала чотири магазини в центрі Києва. Успішною була і робота корпоративного підрозділу, в активі якого виграні тендери на постачання ноутбуків таким клієнтам, як UMC, Київстар, МАУ, CocaCola, Winner Ford, Адміністрація Президента України і багатьом іншим.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: