fbpx

Українська Юридична Група

RULG – Ukrainian Legal Group, P.A. (м. Вашингтон, округ Колумбія, США) та ТОВ “Українська Юридична Група” (м. Київ, Україна) надають послуги комплексного юридичного супроводження великим та середнім міжнародним корпоративним клієнтам – як тим, які тільки розглядають можливість здійснення, так і тим, які вже здійснюють підприємницьку та інвестиційну діяльність на території України та регіону ЄКА (Європа-Кавказ-Азія). Крім того, ми надаємо послуги міжнародним юридичним фірмам у якості місцевих юридичних радників та підтримуємо тісні професійні контакти з місцевими юридичними фірмами на території країн регіону ЄКА.

Завдяки високій кваліфікації та досвіду наших юристів, набутому ними в процесі надання юридичної підтримки у реформуванні правової системи нашої країни, ми спроможні надавати ефективну, вчасну та практичну юридичну допомогу у сферах:

1) питань корпоративного та інвестиційного права, господарської діяльності, злиття та поглинання, проектного фінансування, антимонопольного регулювання, ринку цінних паперів, трудового права, митного законодавства, законодавства з питань банкрутства, захисту прав інтелектуальної власності та прав на об’єкти промислової власності, податкового законодавства, законотворчості, правового регулювання у нафтогазовому секторі, земельного законодавства та питань, пов’язаних з нерухомістю, законодавства у сфері будівництва, охорони навколишнього середовища, законодавства у сфері телекомунікацій, сільського господарства та приватизації;

2) стратегічну допомогу у сфері обрання належної корпоративної структури, створення та діяльності дочірніх підприємств та представництв, розробки оптимальної структури оподаткування, проведення юридичної експертизи та юридичного аудиту;

3) представництво інтересів клієнтів, включаючи інтереси компаній, які стикаються з проблемами нормативного або процедурного характеру, в органах державної влади;

4) ведення господарських справ у господарських судах, судах загальної юрисдикції, міжнародному комерційному арбітражному суді, а також надання клієнтам допомоги у врегулюванні спорів мирним шляхом.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: