fbpx

Українська добувна компанія

  • Сегмент: Гірничодобувна промисловість, Будівельні та допоміжні матеріали
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2019 року
  • Сайт: http://www.umico.ltd
  • Керівник: Олександр Кладько
  • Познайомитися з компанією

ТОВ “Українська добувна компанія” створена у 2019 році і об’єднала справжніх професіоналів гірничої промисловості.
Наша місія – застосовуючи передові технологічні рішення та власні ноу-хау забезпечити нашим замовникам найвищу ефективність переробки природних і вторинних матеріалів, а також високу якість кінцевого продукту.
Для досягнення мети нами укомплектовано парк найсучаснішнього обладнання в добувній галузі. При підборі технології ми сфокусовані на ключових параметрах кінцевого продукту замовника, що дозволяє нам надавати найефективніші інженерні рішення.
Користуючись нашими послугами замовники інвестують в новітні технології. Співпраця з нами надає можливість в найкоротші строки суттєво наростити виробничі потужності підприємства.
UMICO докладає максимум зусиль для розвитку технологій виробництва і переробки будівельних матеріалів з максимальним економічним ефектом.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: