fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Українська Броня

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Українська Броня™ — виробник бронежилетів, балістичних шоломів, легких пресованих і композитних керамічних бронеплит, тактичної амуніції

Історія компанії
У 2014 році під час Революції Гідності група однодумців зрозуміла, що засобів захисту катастрофічно не вистачає, й виготовила перші кілька десятків бронежилетів. Далі розпочався рух уперед. Компанія стала першою, що за часів незалежної України розгорнула на її теренах власне виробництво сучасного технологічного бронезахисту: шоломів і бронеплит з надвисокомолекулярного поліетилену та керамічних композитів.

Із того часу, протягом 9 років, бронезахисту від Української Броні™ довіряють державні органи й військові структури, спецпідрозділи й служби правопорядку України, а також воїни, які самостійно обирають для себе сучасний технологічний бронезахист. Довіряють українській якості й за межами України. Так, у 2019 компанія успішно вийшла на ринок США з власним брендом UARM™.

Цінності команди
Від самого початку шляху ми орієнтовані на гуртування й взаємопідтримку. Упродовж пів року від початку повномасштабної агресії у 2022 році, доки вистачало запасу «міцності» на ведення волонтерської безприбуткової діяльності, компанія встигла виготовити на власних потужностях, а також поставити в Україну за собівартістю понад 50 тисяч комплектів сучасного бронезахисту для українських військових, медиків, волонтерів, журналістів.

Українська Броня™ сьогодні
Це ідейна співпраця науковців, технологів, конструкторів і дизайнерів. Усі вони об’єднані спільною місією: створювати сучасний технологічний бронезахист такого рівня, що буде гідним українських воїнів і їхнього шляху до Перемоги!

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: