fbpx

ТНП

Наша компанія – один з провідних постачальників широкого асортименту споживчих товарів в Україні. Ми представляємо продукцію провідних фабрик Китаю, Турції, Європи на ринку України.

Наш асортимент товару складається з наступних категорій: металевий кухонний посуд і аксесуари; скляний і керамічний столовий і кухонний посуд; текстильні вироби (кухонний, банний текстиль та постільна білизна); господарчі товари для дому. Наша система відділу продажів дозволяє повністю охопити всі канали збуту. Наша продукція широко представлена на всій території України, включаючи місцеві і міжнародні мережі продажу, спеціалізовані роздрібні мережі, а також оптові ринки України.

Ми щорічно відвідуємо міжнародні виставки в Гуанжоу, Китай і Франкфурті, Німеччина. Ми уклали прямі контракти на постачання товарів з багатьма фабриками, з більшістю з них співпрацюємо протягом багатьох років.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: