fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Телесенс ІТ

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

«Ми підтримуємо наших клієнтів в досягненні їх найамбіціозніших цілей!»

Телесенс IT – міжнародна компанія, яка з 1998 року розробляє та впроваджує промислові програмні рішення для операторів зв’язку, а також постачає аутсорсінгові та аутстафінгові послуги для різноманітніх доменів.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Лондоні, а центр розробки – в Україні.

Компанія розвиває особисту лінійку телекоммунікаційних BSS/OSS/VAS продуктів та володіє всіма правами інтелектуальної власності на них.

Телесенс обслуговує клієнтів у більш ніж 20 країнах світу. Для підтримки та безперебійного функціонування їхніх бізнесів, компанія пропонує широкий спектр послуг:

• Розробка, впровадження та супровід продуктів

• Інтеграція та заміна продуктів без переривання сервісу

• Супровід сторонніх продуктів

• Аутсорсінгові послуги – планування, розробка, тестування

• Послуги PM, BA, SA, QA, UI/UX design

• Аутстафінг окремих фахівців або команд

• Консалтинг

Більш 600 ІТ-проєктів були успішно реалізовані для наших клієнтів по всьому світу.

Компанія має статус сертифікованого партнера корпорацій Microsoft та Oracle та співпрацює з провідними постачальниками рішень для телекомунікацій, такими, як NOKIA, SIEMENS, Comptel, DigitalRoute, Київстар тощо.

Висока корпоративна культура та сертифіковані згідно з ISO 9001:2015 та ISO/IEC 27001:2013, бізнес-процеси дозволяють компанії стабільно демонструвати високу якість роботи та досягати поставлених цілей. В даний час в компанії працюють більш 100 високваліфікованих інженерів різних спеціальностей і компанія забезпечує собі потенціал для швидкого росту за рахунок особистого тренінгового центру “Телесенс Академія”, і тісної співпраці з головними технічними університетами України.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: