fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Телесенс ІТ

«Ми підтримуємо наших клієнтів в досягненні їх найамбіціозніших цілей!»
Телесенс сьогодні – це міжнародна компанія, яка з 1998 року розробляє та впроваджує промислові програмні рішення для операторів зв’язку та в інших бізнес-доменах, обслуговуючи клієнтів в більш ніж 20 країнах світу. Штаб- квартира компанії знаходиться в Лондоні, а центр розробки – в Україні.
Компанія розвиває особисту лінійку телекоммунікаційних BSS/OSS/VAS продуктів та володіє всіма правами інтелектуальної власності на них.
Для підтримки бізнеса своїх клієнтів та його безперебійного функціонування, компанія пропонує широкий спектр послуг:
• Адаптація та впровадження програмних продуктів особистої розробки
• Створення рішень «під ключ» на платформах кращих світових постачальників
• Розробка програмного забезпечення на замовлення
Більш 600 ІТ-проектів були успішно реалізовані для наших клієнтів по всьому світу.
Компанія має статус сертифікованого партнера корпорацій Microsoft та Oracle та співпрацює з провідними постачальниками рішень для телекомунікацій, такими, як NOKIA, SIEMENS, Comptel, DigitalRoute, Bercut та іншими.
Висока корпоративна культура та сертифіковані згідно з ISO 9001:2015 бізнес-процеси дозволяють компанії стабільно демонструвати високу якість роботи та досягати поставлених цілей. В даний час в компанії працюють більш 100 високваліфікованих інженерів різних спеціальностей і компанія забезпечує собі потенціал для швидкого росту за рахунок особистого тренінгового центру і тісної співпраці з головними технічними університетами України.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: