Зернотрейдинг

В 2013 році була створена компанія ТОВ «ТД Зернотрейдинг ЛТД» основним видом діяльності «Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин» та є операційною компанією. Обєкти на яких проводить свою діяльність ТОВ «ТД Зернотрейдинг ЛТД» орендуються у компаній групи, що знаходяться в трьох районах Харківської обл., а саме Шевченківський р-н, смт. Шевченкове, Харківський р-н, смт. Буди та Лозівський р-н, смт. Краснопавлівка і в одному районі Полтавській обл. Полтавський р-н, с. Абазівка.

Зерно ТОВ «ТД Зернотрейдинг ЛТД» для формування партії під вагони, щоб відправити в порт, закуповує по всій Харківській області та в прилеглих областях з 2016 р. закупівля зерна ведеться також по Полтавській області.

Закупівля зерна у сільськогосподарських виробників та перевезення зерна на об’єкти, здійснюється автомобільним транспортом за наймом, а потім перевозить в порт залізничним транспортом.
ТОВ «ТД Зернотрейдинг ЛТД» постійно веде роботу з розширення меж де здійснюються закупівля зерна. Розширення меж відбувається за рахунок розвитку бізнесу, а саме придбання об’єктів нерухомості для здешевлення логістики в повному циклі від закупівлі зерна до завантаження на вагони та відправки його в порт.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми прочитаємо Ваше повідомлення і надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 5 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: