fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СВІДІС Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Підприємство створено в 1993 році, в Каунасі. Фахівці компанії перші свої кроки робили, ґрунтуючись на знаннях з автомобільного фарбування від німецького виробника Spies Hecker. Вже через три роки ім’я Spies Hecker було відомо в малярних майстернях всіх міст Литви. У 1995 компанія мала вдосталь ресурсів для роботи на місцевих і експортних ринках, компанія знала понад 15 провідних фарбувальних технологій світу і могла швидко вирішувати проблемні питання з фарбування, консультуючи фахівців малярів. Діяльність підприємства стала спрямована не тільки на місцевий ринок, а й на ринки ближнього Східного зарубіжжя і віддалені регіони Середньої Азії.

З першого дня нашої діяльності ми ніколи не припиняли вчитися і ділитися своїми знаннями з нашими клієнтами, росли самі і допомогли виростити інших, завжди намагалися мати широке уявлення про фарбувальні процеси, для впровадження цих процесів у наших замовників. Отримуючи знання у провідних виробників світу, ми впроваджували передові технології в роботі з самими складними замовленнями і створювали комплексні рішення по фарбуванню як автомобільних, так і промислових покриттів. Команда технологів підприємства витратили не один місяць, тестуючи їх і впроваджуючи в виробничий процес. Тому сьогоднішні клієнти знають, що Svydis:

 • представляє більше 30 провідних світових виробничих брендів
 • має чотири запатентовані технології фарбування
 • експортує товари і технологічний “know how” в більш ніж в 10 країн світу
 • обслуговує понад 12000 фарбувальних цехів у різних країнах світу
 • обслуговує сектори фарбування автотранспорту, залізниць, морського транспорту, нафтопроводу і газопроводу, виробництва різних металоконструкцій

Сфери діяльності Svydis

 • Створення професійних рішень фарбування
 • Проектування і оснащення фарбувальних цехів авторемонту та промисловості
 • Підтримка і вдосконалення технологічних процесів у фарбувальних цехах
 • Аудит процесів і результатів фарбування, впроваджуючи найвищі стандарти якості
 • Навчання та атестація малярів клієнтів
 • Торгівля матеріалами призначеними для секторів автомобільного та промислового фарбування
 • Торгівля інструментом і обладнанням призначеними для секторів автомобільного та промислового фарбування
 • Дуже гнучка система логістики центрального і регіональних складів товарів, що наближає нас до користувача
Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: