fbpx

Стратеджик

Strategic – провідний бізнес-девелопер, який з 1995 року успішно реалізовує українські та міжнародні проекти. Ми працюємо з власниками та CEO, щоб допомогти їм приймати кращі рішення, перетворювати ці рішення в дії і забезпечувати стійкий успіх, утримати лідерство на ринку.

У співпраці з Booz-Allen & Hamilton, World Bank, TACIS та EBRD, ми реалізовуємо складні проекти з реструктуризації підприємств, адаптації та прискорення їх розвитку в нових ринкових умовах.

Ми вирішуємо такі задачі як: розробка стратегії, ринкове лідерство, масштабування, вихід на міжнародні ринки, інновації, побудову корпоративного управління, розвиток Capability команд.

24 роки ми пристрасно прагнемо до досягнення найкращих результатів для наших клієнтів – результатів, які виходять за рамки фінансового і є прагматичними, цілісними і стійкими. Strategic створила і впровадила більше 200 бізнес-стратегій для найуспішніших компаній України і світу. Наші клієнти це лідируючі компанії в різних галузях і регіонах. Ми пишаємося репутацією кожного з них.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: