fbpx

СТАР МЕДІА

Кінокомпанію Star Media засновано в 2006 році. На сьогодні це найбільша в Україні компанія з повним циклом виробництва кіно- і телеконтенту – загалом в її бібліотеці налічується більше 5000 годин готового продукту власного виробництва. Щорічно компанія виробляє близько 600 годин прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних фільмів і повнометражне кіно. На базі студії з виробництва 3D-анімації та графіки в партнерстві з «Babich Design» створюються унікальні формати історичних циклів і документальних драм, що складають конкуренцію найкращим західним освітнім і науково-популярним програмам. Star Media успішно розвиває закордонний напрям роботи. Контент компанії продається в більш ніж 50 країн по всьому світові (країни Східної та Західної Європи, Близького Сходу, Китай, Японія, США, Ізраїль та ін.). Нарівні з продажами вже готового контенту, Star Media – єдина в Україні компанія, що має безпосередній досвід зйомок в багатьох країнах: Польща, Болгарія, Португалія, Куба, Хорватія, Туреччина, Білорусь, Таїланд і Китай та ін. Star Media розвиває власне телемовлення: у 2017 році запущено три телевізійних канали, які доступні на супутникових платформах, в IPTV і кабельних мережах. «Star Cinema» пропонує серіали і телемуві для найширшої аудиторії, «Star Family» – художні фільми і серіали для всієї родини. Телеканал «Bolt» орієнтований на чоловічу аудиторію. Star Media успішно освоює сучасні форми комунікації з глядачем в середовищі нових медіа та активно зростає в області Digital. Підписниками офіційного каналу компанії на «YouTube» є більше мільйона чоловік, а щомісячна кількість переглядів контенту становить понад 28 млн. При цьому канал розміщує не тільки фільми і серіали Star Media, а й інших виробників. Великий продюсерський склад, висококласні фахівці за напрямками, власний виробничий комплекс, парк спеціального автотранспорту, база різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, костюмерні цехи, сучасне технічне обладнання. Проекти Star Media – володарі понад 200 престижних міжнародних нагород таких фестивалів як Chicago International Film Festival, Monte-Carlo Television Festival, WorldFest-Houston Film Festival, Seoul International Drama Award, International TV Festival Bar, Avanca Film Festival, Sichuan TV Festival, «Телетріумф» і ін .

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: