fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

СмартРискСолюшнз Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Коучинг, Транспортування та логістика, Охорона, Навчання та тренінги, Консалтинг
  • Країна походження: Німеччина
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: http://smartrisksolutions.de
  • Керівник: Майкл Пюельманнс
  • Познайомитися з компанією

SmartRiskSolutions спеціалізується на управлінні ризиками, безпекою та кризовими ситуаціями і є провідним партнером з консультування та навчання перейменованих німецьких та міжнародних корпорацій різних галузей промисловості, глобальних страхових компаній, телерадіокомпаній, неурядових організацій, а також політичних та культурних установ, що фінансуються державою.

SmartRiskSolutions спеціалізується на підтримці та наданні клієнтам можливості безпечно вести бізнес-операції в складних умовах. Водночас SmartRiskSolutions надає рекомендації та допомогу командам кризового управління та керівникам вищого рівня під час кризових ситуацій, таких як викрадення людей, вимагання, кібервимагання, піратство, забруднення продукції, а також консультує та тренує у складних або тривалих проектах комерційних закупівель чи продажів, претензіях, злиттях та поглинаннях та стратегіях виходу на ринок.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: