fbpx

СІТРОНІКС ТЕЛЕКОМ СОЛЮШНС УКРАЇНА

ТОВ «Сітронікс Телеком Солюшнс Україна» – національний постачальник комплексних технологічних рішень. Вже понад 25 роки ми допомагаємо нашим корпоративним клієнтам будувати IT-середовища та мережі, щоб покращувати результати бізнесу, а також оптимізувати вартість рішень і швидкість їх реалізації.

«Сітронікс Телеком Солюшнс Україна» займається пошуком перспективних технологій, їх глибоким вивченням і надає українським компаніям максимально ефективні рішення на базі продуктів провідних виробників. Ми маємо досвід консалтингу, інтеграції ІТ і мережевої інфраструктури, поставки програмного і апаратного забезпечення, управління проектами, послуг впровадження, інтеграції, технічної підтримки.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: